Neden Firezza?

– Firezza, özgün dekorasyonu, zengin menüsü, kaliteli ve istikrarlı hizmet anlayışı ile geleceğin mekan konseptini temsil etmektedir. Türkiye´nin en geniş menülerinden birine sahip olan, Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini misafirlerini sunan, markamız, sizlere Franchising fırsatlarını da sunmaya devam ediyor.


Nerede Yapmalıyız?

– Firezza yatırımları, uzman ekibimiz tarafından değerlendirilerek, seçkin alanlarda konumlandırılmaktadır. Seçkin AVM´ler, şehrin ana arterlerinde bulunan caddeler ile müstakil ve özel alanlar, temelde bu yatırımın yapılabileceği uygun noktalardır.


Nasıl Başvurmalıyız?

– Sırasıyla, Franchise Başvuru Formununun doldurulması, yetkililerimizin sizinle irtibata geçmesi, daha sonra yer konusunun netleştirilmesi, mimari ve bölge fizibiliteleri yapıldıktan sonra da yatırıma karar verilmesi aşamaları gerçekleşmektedir.


Hizmet Standartlarımız?

– Yatırıma karar verilmesi ile mimari proje, inşaat planlaması, personel eğitimleri, açılış organizasyonu ile; açılıştan sonra, ürün sevkiyatı, denetleme ve konumlandırma çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.

Detaylı bilgi için; Franchise Başvuru Formunu doldurunuz…
Markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz…